Etapa 1 – XCT - Lista de start
Ora de start Număr Nume Prenume Echipa
16:00:00 65 Bako Annamaria Velocitas
16:00:30 47 Rimniceanu Roxana HPM – Pro Mountain Sports
16:01:00 39 Adina Patriche Evergreen Biking Team
16:01:30 35 Fekete Csilla Velocitas
16:02:00 45 Loloiu Luiza Bikexpert Racing Team
16:02:30 44 Bondor Salome Living Bike Faresin Team
16:03:00 42 Hilbert Suzanne NoMad Merida CST
16:03:30 53 Girbacea Miruna BikeXpert Racing Team
16:04:00 68 Bereczki Eszter Velocitas
16:04:30 67 Vestemean Romulus – Lucian CLUBUL SPORTIV MAGURA CISNADIE
16:05:00 66 Moldovan Alin
16:05:30 64 Iancu Valentin BikeXpert Racing Team
16:06:00 63 Visan Adrian Hpm Pro Mountain Sports
16:06:30 62 Pascu Andrei Maxim Racing Team
16:07:00 61 Marasescu Adrian BULLS pROject
16:07:30 60 Nemes Cristian Bulls pROject
16:08:00 59 Vlaic Augustin
16:08:30 58 Tanase Lucian Mausbike
16:09:00 57 Marin Georgel Mausbike
16:09:30 56 Ilyes Ferenc CSM Odorheiu Secuiesc
16:10:00 55 Sandu Marc #noi2team
16:10:30 54 Maxim Catalin MAXIM
16:11:00 52 Virjoghe Alexandru
16:11:30 51 Hoța Stelian Master Ski & Bike
16:12:00 50 Rus Andrei VIA
16:12:30 49 Zoltan Barat Colina Triste MTB
16:13:00 48 Lorusso Andrea Alpha Mind Cycling team
16:13:30 46 Diaconescu Radu Tibiscus
16:14:00 43 Jura Mihai-Andrei Velocitas
16:14:30 41 Simion Sabin HPM Pro Mountain Sports Iasi
16:15:00 40 Maxim Tiberiu MAXIM Racing Team
16:15:30 38 Cretu Alexandru MTB Racing Eagle
16:16:00 37 Bancsov Tamas Bike Point Racing
16:16:30 36 Apostu Mihai Dan
16:17:00 34 Buriac Radu ACS Velocitas
16:17:30 33 Bucurenciu Radu
16:18:00 32 Laszlo Csongor CSM Odorheiu Secuiesc
16:18:30 31 Elekes Istvan VSK Székelyudvarhely
16:19:00 30 Gheduzzi Ulisse Living Bike Faresin Team
16:19:30 29 Otniel Sighiartau SBT Bistrita
16:20:00 28 Pal Eugen Stefan HPM – PRO MOUNTAIN SPORTS
16:20:30 27 Moisa Iulian Living Bike
16:21:00 26 Enescu George LivingBike Scott Faresin
16:21:30 25 Petcu Gabriel-Vladut MAXIM Racing Team
16:22:00 24 Nagy Tiberiu Velocitas
16:22:30 23 Patriche Mihai Evergreen Biking Team
16:23:00 22 Jipa Razvan-Andrei Evergreen Biking Team
16:23:30 21 Mintuleasa Stefan Gabriel Evergreen Biking Team
16:24:00 20 Laszlo Szigyarto NoMad Merida CST
16:24:30 19 Preda Razvan HPM Pro Mountain Sports
16:25:00 18 Verigeanu Victor Catalin COZIA RACING TEAM
16:25:30 17 cociuba teo sport competition
16:26:00 16 Stoica Radu NoMad Merida CST
16:26:30 15 Trihenea Adi Gabriel MausBike
16:27:00 14 Husariu Alexandru-Sabin Dinamo Bikexpert Superbet Racing Team
16:27:30 13 Stan George Cristian Living Bike Faresin Team
16:28:00 12 József Attila Malnasi CARCOVER   Racing Team
16:28:30 11 Moldansky Gerhard Dinamo- Bikexpert Superbet Racing Team
16:29:00 10 Kubat Eduard Dinamo-BikeXpert Racing Team
16:29:30 9 Cristea David Dinamo-BikeXpert Superbet
16:30:00 8 Cazaceanu Tudor Dinamo-BikeXpert Racing Team
16:30:30 7 Grec Răzvan CSU Scott ProCycling
16:31:00 6 Molnár Ede Dinamo- BikeXpert Superbet Racing Team
16:31:30 5 Plantet Pierre-Geoffroy CSU Scott ProCycling
16:32:00 4 Vlad Pacurar Sport Competition
16:32:30 3 Burța Roberto CSU Scott ProCycling
16:33:00 2 Duca Bogdan Bikexpert Superbet Racing Team
16:33:30 1 Logigan Lucian CSU Scott ProCycling
E-MTB - Lista de start

Lista de start PS1

Ora de start Număr Nume Categoria Echipa
9:30:00 714 Neculoiu Lavinia Feminin > 19 ani
9:30:30 724 Savulescu Dora Feminin > 19 ani Cozia Racing Team
9:31:00 700 Stoian Adrian Masculin >19 ani Living Bike Faresin Team
9:31:30 701 Oprea Cosmin Masculin >19 ani Sport Guru
9:32:00 702 Gorgan Marius Masculin >19 ani Sport Guru
9:32:30 703 Seicean Valentin Masculin >19 ani Ciclomed
9:33:00 704 Soare Gabriel Masculin >19 ani
9:33:30 705 Bârsășteanu Alexandru Masculin >19 ani
9:34:00 706 Botezatu Rares Masculin >19 ani
9:34:30 707 Zabava Ionut Masculin >19 ani Edmar Racing
9:35:00 708 Segarceanu Mihai Masculin >19 ani Tecton Trust
9:35:30 709 Segarceanu Octavian Masculin >19 ani Tecton Trust
9:36:00 710 Olteanu Sergiu Masculin >19 ani
9:36:30 711 Vrinceanu MEMO Sebastian Masculin >19 ani Bike FM
9:37:00 712 Pulbere Rares Masculin >19 ani
9:37:30 713 Vestemean Dragos Masculin >19 ani
9:38:00 715 Stefu Stefan Masculin >19 ani Transilvania Sports & Fun
9:38:30 716 Petric Tiberiu Masculin >19 ani
9:39:00 717 Soos Istavan Masculin >19 ani Edmar Racing
9:39:30 718 Felea Sabin Masculin >19 ani
9:40:00 719 Calin Daniel Masculin >19 ani
9:40:30 720 Curtean Ioan Masculin >19 ani
9:41:00 722 Hojda Lucian Masculin >19 ani
9:41:30 723 Chereches Bogdan Masculin >19 ani
9:42:00 725 Stefanescu Angelo Masculin >19 ani 1KTM
9:42:30 726 Solomon Marius Masculin >19 ani KTM
9:43:00 728 Clinci Bogdan Masculin >19 ani
9:43:30 729 Grama Vlad Masculin >19 ani Authentic Spirit
9:44:00 730 Prundus Radu Masculin >19 ani Authentic Spirit
9:44:30 733 Moldovan Laurentiu Alexandru Masculin >19 ani
9:45:00 734 Petrescu Adrian Masculin >19 ani
9:45:30 727 Gavrila Catalin Masculin >19 ani BIKE ATTACK
9:46:00 731 Dobra Dan Masculin >19 ani ATH Racing Team
9:46:30 721 Chilea Razvan Masculin >19 ani
9:47:00 736 Cosma Mihai Masculin >19 ani
9:47:30 732 Anitan Mihai Masculin >19 ani ATH Racing Team
9:48:00 735 Bonta Remus Masculin >19 ani

Lista de start PS2

Ora de start Număr Nume Categoria Echipa
15:15:00 714 Neculoiu Lavinia Feminin > 19 ani
15:15:30 724 Savulescu Dora Feminin > 19 ani Cozia Racing Team
15:16:00 700 Stoian Adrian Masculin >19 ani Living Bike Faresin Team
15:16:30 701 Oprea Cosmin Masculin >19 ani Sport Guru
15:17:00 702 Gorgan Marius Masculin >19 ani Sport Guru
15:17:30 703 Seicean Valentin Masculin >19 ani Ciclomed
15:18:00 704 Soare Gabriel Masculin >19 ani
15:18:30 705 Bârsășteanu Alexandru Masculin >19 ani
15:19:00 706 Botezatu Rares Masculin >19 ani
15:19:30 707 Zabava Ionut Masculin >19 ani Edmar Racing
15:20:00 708 Segarceanu Mihai Masculin >19 ani Tecton Trust
15:20:30 709 Segarceanu Octavian Masculin >19 ani Tecton Trust
15:21:00 710 Olteanu Sergiu Masculin >19 ani
15:21:30 711 Vrinceanu MEMO Sebastian Masculin >19 ani Bike FM
15:22:00 712 Pulbere Rares Masculin >19 ani
15:22:30 713 Vestemean Dragos Masculin >19 ani
15:23:00 715 Stefu Stefan Masculin >19 ani Transilvania Sports & Fun
15:23:30 716 Petric Tiberiu Masculin >19 ani
15:24:00 717 Soos Istavan Masculin >19 ani Edmar Racing
15:24:30 718 Felea Sabin Masculin >19 ani
15:25:00 719 Calin Daniel Masculin >19 ani
15:25:30 720 Curtean Ioan Masculin >19 ani
15:26:00 722 Hojda Lucian Masculin >19 ani
15:26:30 723 Chereches Bogdan Masculin >19 ani
15:27:00 725 Stefanescu Angelo Masculin >19 ani 1KTM
15:27:30 726 Solomon Marius Masculin >19 ani KTM
15:28:00 728 Clinci Bogdan Masculin >19 ani
15:28:30 729 Grama Vlad Masculin >19 ani Authentic Spirit
15:29:00 730 Prundus Radu Masculin >19 ani Authentic Spirit
15:29:30 733 Moldovan Laurentiu Alexandru Masculin >19 ani
15:30:00 734 Petrescu Adrian Masculin >19 ani
15:30:30 727 Gavrila Catalin Masculin >19 ani BIKE ATTACK
15:31:00 731 Dobra Dan Masculin >19 ani ATH Racing Team
15:31:30 721 Chilea Razvan Masculin >19 ani
15:32:00 736 Cosma Mihai Masculin >19 ani
15:32:30 732 Anitan Mihai Masculin >19 ani ATH Racing Team
15:33:00 735 Bonta Remus Masculin >19 ani